Кращий студент – 2014

Навесні в Інституті філософської освіти і науки традиційно проводиться перший етап огляду-конкурсу «Кращий студент НПУ імені М.П. Драгоманова».

Огляд-конкурс «Кращий студент НПУ» – системна програма, яка проводиться з метою визначення кращих студентів-магістрів університету - майбутніх фахівців педагогічної справи, спроможних до педагогічної творчості, наукового пошуку, які зробили особистий внесок у піднесення престижу професії вчителя, у розвиток авторитету університету, підтримки обдарованих і талановитих студентів, стимулювання розвитку їх творчого потенціалу.

Цього року учасниками конкурсу стали:
Чукань Ірина Леонідівна, магістрантка (група 51 – філософія, релігієзнавство);
Розпутна Марія Василівна, магістрантка, (група 52 – філософія, суспільствознавство);
Петруньок Володимир Олегович, магістр (група 55 – Дизайн середовища).

 

chukan-iraЧукань Ірина Леонідівна, магістрантка (група 51 – філософія, релігієзнавство).
Протягом навчання зарекомендувала себе як старанна, відповідальна, активна та працьовита студентка. Зимову заліково-екзаменаційну сесію 2013/2014 н.р., як і всі попередні склала на «відмінно». Ірина Леонідівна виявляє особливий інтерес до профілюючих предметів: історії релігії, історії філософії, дисциплінарного релігієзнавства, психології, релігійної філософії, філософської антропології, педагогіки, філософії музики.

Ірина Леонідівна займає активну громадську позицію: виконує обов'язки голови студентської ради гуртожитку № 5 НПУ імені М.П. Драгоманова, профорга групи, секретаря Профбюро Інституту філософської освіти і науки. Бере участь в організації та проведенні заходів Студентської ради Інституту філософської освіти і науки, бере активну участь в удосконаленні роботи профкому університету, приймала участь в міжнародній профспілковій школі в Москві, учасниця проекту «Молодіжна політика країн Східного партнерства» в серпні 2013 (м.Тбілісі). В листопаді 2011 р. була нагороджена Золотою медаллю Драгоманова «За розбудову студентського самоврядування», стала «Кращим студентом ІФОН» у 2012 р.

З час головування Ірина здійснила низку проектів, які мають як культурно-масовий характер, так і просвітницький.

Ірина Чукань реструктурувала студентську раду гуртожитку №5, створила комісії, до складу яких входять представники інститутів, які проживають в гуртожитку, пропорційно кількості поселених студентів. Як голова студентської ради постійно проводить такі культурно-масові заходи, як «Міс гуртожитку № 5» і «Гуртожиток має талант».

Серед заходів, які ініціювала Ірина є святкування «Дня народження гуртожитку». В жовтні 2013 року Ірина була організатором урочистого підписання Тристоронньої угоди про співпрацю між ректоратом НПУ, Профспілкою організацією студентів університету та Студентською радою НПУ.

Завдяки співпраці студентської ради та прес-служби університету, заходи, які відбуваються в гуртожитку висвітлюються на сайті університету і в газеті «Педагогічні кадри».

Варто зазначити, що Ірина здобуває паралельно другу вищу освіту в Державному економіко-технологічному університеті транспорту на факультеті «Управління залізничним транспортом». Працює в комерційній структурі Укрзалізниці, де також робить значні успіхи.

 

rozputna marichkaРозпутна Марія Василівна, магістрантка, (група 52 – філософія, суспільствознавство).

До навчання ставиться сумлінно, зарекомендувала себе як наполеглива до навчання студентка. Відмінниця навчання. Розпутна М.В. дисциплінована, виконує громадські доручення. Вимоглива до себе, має повагу серед товаришів і викладачів Інституту. Виконує обов'язки голови Наукового товариства студентів і аспірантів Інституту філософської освіти і науки, голови наукового відділу університету. Постійна учасниця щорічних університетських та наукових конференцій. Є членом студентської ради інституту, член профбюро (профорг академічної групи). Має публікації у газеті «Освіта України» та «Голос України», всеукраїнській щоденній газеті «День». У 2011 році отримувала стипендію Київської мерії за здобутки у навчальній діяльності. Також є автором наукових статей в різноманітних міжнародних друкованих виданнях.

 

petruymjr volodymyr Петруньок Володимир Олегович, магістр (група 55 – Дизайн середовища)
За час навчання показав себе як дисциплінований та здібний студент. Загальноосвітній рівень високий. За характером спокійний, урівноважений, відповідальний, ввічливий, духовно розвинений. Проявляє ініціативу щодо громадських доручень. Приймає активну участь у всіх поза навчальних заходах групи та виховних заходах Інституту. До доручень ставиться відповідально. У спілкуванні відкритий, порядний, товариський.

Має важливі трудові здобутки. Приймав участь у KievBuild «ИНТЕР'YEAR 2012». З проектною роботою «MINIMAListic your comfortable life». Ідея проекту полягає у будівництві будинку нового типу для України – з'єднання зовнішнього простору з внутрішнім, гармонія людини з довколишнім світом. «MINIMAListic your comfortable life» – це примирення постійної війни між природою та людиною.

Робота Петрунька Володимира ввійшла в десятку кращих робіт дизайнерів України. На цьому змаганні студент Інституту філософської освіти і науки показав не лише свої ідеї та знання, а й високий рівень наукової підготовки студентів спеціальності «Дизайн» Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Університет на заході був вперше представлений саме роботою Володимира.

Петруньок Володимир працює за фахом в декількох компаніях. Увесь час присвячує розвитку своїх знань в дизайнерській галузі і прагне показати його новий рівень, не лише від свого імені, а й від іменні свого інституту.

До своєї професії відноситься з великою повагою та відданістю. Ця професія стала невід'ємною частиною його життя. Наполегливий та цілеспрямований, має бажання досягти успіху в своїй справі.

Додаткова інформація