I Міжнародна науково-практична заочна конференція «‬Наукові пошуки: актуальні проблеми теорії і практики»

Запрошуємо взяти участь в‭ ‬І‭ ‬Міжнародній науково-практичній заочній конференції‭ «‬Наукові пошуки:‭ ‬актуальні проблеми теорії і практики».
Конференція відбудеться‭ ‬14‭ ‬квітня‭ ‬2014‭ ‬р.‭ ‬і пройде‭ ‬в дистанційній формі.‭ ‬Напрями роботи конференції:‭ ‬філософія,‭ ‬культурологія,‭ ‬психологія,‭ ‬педагогіка,‭ ‬історія.

Детальніше: I Міжнародна науково-практична заочна конференція «‬Наукові пошуки: актуальні проблеми теорії і...

III Міжнародна науково-практична конференція «Наукові пошуки: актуальні проблеми теорії і практики»

naukovi poshukyФакультет філософської освіти і науки та Факультет педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова запрошує взяти участь молодих вчених, аспірантів та студентів у ІІІ Міжнародній науково-практичній заочній конференції «Наукові пошуки: актуальні проблеми теорії і практики», яка відбудеться 29 квітня 2016 р.

Матеріали конференції будуть опубліковані у книжці «Гуманітарний корпус» (випуск 6), якій буде присвоєно ISBN, УДК, ББК. Заявки на участь приймаються до 27 квітня 2016 р.

Детальніше: III Міжнародна науково-практична конференція «Наукові пошуки: актуальні проблеми теорії і практики»

IХ Міжнародна наукова конференція "Інноваційні технології в галузі культури" (22 березня 2019 р.)

dsgnКонференція відбудеться 22 березня 2019 р. у дистанційній формі. Матеріали конференції будуть опубліковані в науковому виданні «Культурологічний альманах» – збірник наукових статей, який надсилається авторам і завантажується на сайті факультету http://filosof.npu.edu.ua/ua/vydannia. Учасники конференції також отримують іменні сертифікати.

Збірці присвоюється міжнародний книжковий номер ISBN. Обов’язкові примірники надсилаються до Книжкової палати України та провідних бібліотек країни. Книжка завантажується в репозитарій Наукової бібліотеки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Детальніше: IХ Міжнародна наукова конференція "Інноваційні технології в галузі культури" (22 березня 2019 р.)

V МІЖНАРОДНА ЗАОЧНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ» (28 лютого 2018 р.) (оновлено)

3MNeovAf3Rk

Кафедра культурології факультету філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова запрошує взяти участь у V Міжнародній науковій заочній конференції «Інноваційні технології в галузі культури», яка відбудеться 28 лютого 2018 р.

Реєстрація учасників та прийом тез до 27 лютого 2018 року. Матеріали конференції будуть надруковані у книзі «Культурологічний альманах. Випуск 7». Книзі присвоюється міжнародний книжковий номер ISBN. Обов’язкові примірники надсилаються до Книжкової палати України та провідних бібліотек країни.

Детальніше: V МІЖНАРОДНА ЗАОЧНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ» (28 лютого...

Додаткова інформація