Делегація кафедри культурології ІФОН взяла участь у конференції до ювілею кафедри філософії і культурології Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка

Фото викладачів кафедри культурології на святкуванні

29 жовтня 2015 р. делегація викладачів кафедри культурології ІФОН взяла участь у міждисциплінарній Всеукраїнській науково-теоретичній конференції "Релігія. Філософія. Культура", яка була приурочена до 25-річчя кафедри філософії та культурології Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка.

У заході взяли участь проф. Г.С. Мєднікова, проф. Л.Д. Владиченко, доц. Котлярова Т.О., ст. викл. Русаков С.С., ст. викл. Василенко В.С. Представники ІФОН привітали колег на пленарному засіданні і презентували авторські доробки на секціях.

Нашій делегації приємно відзначити гостинність чернігівських колег, особливо українського філософа, авторитетного культуролога, автора інноваційного проекту викладання некласичної естетики проф. В.А. Личковаха. З особливою турботою делегацією опікувався доц. Кислий А.О.