Перше весняне засідання кафедри культурології (2015) [фото]

Про перше весняне засідання кафедри культурології 4-03-2015

Вчора, 04 березня 2015 року, відбулося перше в цьому році весняне засідання кафедри культурології, де було розглянуто особливості роботи Інституту філософської освіти і науки у другому півріччі 2014-2015 навчального року. Також заслухали доповідь старшого лабаранту кафедри Халамендик Олександри Юріївни про затвердження звітів відповідно до індивідуальних завдань по роботі професорсько-викладацького складу кафедри за січень-лютий поточного року.

Наприкінці засідання, заступник завідувача кафедри доц. Котлярова Тетяна Олександрівна розповіла про проведення цього року атестації дипломних робіт студентів ОКР бакалавр та ОКР магістр, спеціальностей культурологія, релігієзнавство та про підготовку матеріалів до святкування 10-ї річниці ІФОН.

Окрім зазначених пунктів було розглянуто і вирішино багато інших більш-менш дрібних робочих питань.

Вітаємо колег із початком нового навчального сезону!

Фото надав Геннадій Целковський