Виставка студентів-дизайнерів

bMpulspMvTc25-28 березня 2014 відбулася виставка студентів спеціальності "Дизайн одягу", приурочена до всеукраїнської науково-практичної конференції "Проблеми розвитку дизайну в сучасній українській культурі", що була присвячена 65- річчю з дня народження та 40 - річчю наукової, творчої і педагогічної діяльності доктора філософських наук, професора, звідувача кафедри дизайну та реклами Інституту філософської освіти і нуки НПУ ім. М.П. Драгоманова Легенького Юрія Григоровича.

В рамках виставки було представлено роботи студентів 1-го курсу (керівник студентських робіт Легенький Ю.Г.), 2 і 3-го курсів (керівник студентських робіт Дерман Л. М.), що запропонували свої роботи з Риторичних трансформацій (2 курс), біонічної та культурологічної клаузури (3 курс), Архітектони (1-курс).

Зокрема, в рамках виставки було представлено соціальний проект " Т. Г.Шевченко в маси", що присвячений 200 річюю з дня народження Т. Г. Шевченка. Після виставки разом з куратором виставки старшим викладачем кафедри викладач кафедри дизайну та реклами НПУ ім. М.П. Драгоманова Дерман Л.М., студенти відвідали Національний музей Т. Г. Шевченка в м. Києві.