Наукове товариство студентів та аспірантів ІФОН 

Електронна скринька: ntsa_ifon@npu.edu.ua

Шукайте нас "Вконтакте": vk.com/ifonsnt

Cтудентське наукове товариство Інституту філософської освіти і науки засновано у 2005 році. Його очільниками за це час були були Антон Дробович, Віталій Туренко, Наталія Ляшенко, Марія Розпутна та Яна Ступак. Кожен зі студентів зробив власний внесок у розбудову наукового товариства та його затвердження як організації громадського самоврядування. Зокрема, на чолі з Антоном Дробовичем, СНТ сформувало власну наукову традицію − проведення міжнародного наукового форуму "Простір гуманітарної комунікації". Коло заходів в рамках цього форуму надало можливість студентам об'єднуватися навколо гуманітарних проблем сучасності.

19 березня 2015 року Студентське наукове товариство Інституту філософської освіти і науки на основі відповідної декларації було інституалізовано та увійшло до складу СНТ університету імені Григорія Волинки. До його складу були залучені найбільш ініціативні студенти, які відзначились регулярною участю у наукових конференціях та круглих столах.

Реформоване Студентське наукове товариство включає в себе керівний склад, голів секцій та інших представників студентського активу. На другому засіданні після процесу інституалізації Головою СНТ ІФОН було обрано студента напряму «Культурологія» Хоменка Глеба. Заступником голови є студентка студента напряму «Культурологія» Ткачук Наталія. На посаді секретаря перебуває студентка групи 21 філософія (релігієзнавство) Конопляста Інна, прес-секретар − студент групи 3 напряму «Дизайн» Кисіль Олександр.

Голови секцій, співпрацюючи з відповідальними за наукову роботу викладачами та вченим секретарем Ради НТТСМ, сприяють розкриттю наукового та творчого потенціалу студентів відповідно до кафедр Інституту філософської освіти і науки. Секції очолюють: філософія − Стуженко Владислава (33 філос.), культурологія − Шерін Катба (35 культ.), релігієзнавство − Поліщук Анна (31 філос.), богослов'я − Батурина Ганна (31 філос.), історія − Фесенко Лідія (21 філос.), дизайн − Супрун Олексій (2 диз.).

Функціонування Студентського наукового товариства покладено на проведення відкритих лекцій, семінарів, студентських конференцій та круглих столів, що стимулюють студентів до наукових пошуків. Серед останніх заходів були проведені круглі столи: "Політизація мистецтва в філософсько-культурологічному дискурсі", "Інформаційна війна в Україні. Боротьба за свідомість суспільства".

За підсумками кожного навчального року список студентів, які беруть участь у всеукраїнських олімпіадах та конкурсах студентських наукових робіт, примножують власний доробок у науково-дослідницькій діяльності, подається на розгляд до дирекції для подальшої їх відзнаки.

Лекція Майкла Гріна про історичні свідчення Воскресіння Ісуса Христа

mikl greenЗапрошуємо Вас на відкриту лекцію британського історика і теолога, англіканського священика, християнського апологета Майкла Гріна на тему: «Історичні свідчення Воскресіння Ісуса Христа».

Майкл Грін - британський історик і теолог, англіканський священик, християнський апологет і автор більш ніж п'ятдесяти християнських книг. Народився в 1930 році, зараз йому 85 років! Навчався в коледжах Кліфтон і Екзітер, університетах Торонто і Ламбет. Отримав ступінь магістра філософії та античної історії в Оксфордському університеті, а також магістра богослов'я в університеті Кембриджу. Працював викладачем в Лондонському університеті теології, директором коледжу Святого Іоанна в Ноттінгемі, ректором церкви Св. Андрія при коледжі Пемброк в Оксфорді. Також мав досвід викладання в університетах Канади.

Детальніше...

Науково-практичний семінар з написання тез

seminar z napysannya tezМожливо, вже завтра дедлайни для відправлення заявок та тез доповідей конференцій, але розвиток особистості не знає дедлайнів! Попереду ще багато конференцій, семінар, з’їздів, круглих столів, попереду – найцікавіше! Тому запрошуємо до участі у Науково-практичному семінарі із написання тез, який відбудеться 30 березня (середа), о 12:30 на базі НПУ імені М.П. Драгоманова. Про те, як правильно писати наукові тези, яких вимог необхідно дотримуватися при їх написанні, розповість Анна Марія Басаурі Зюзіна.

Презентація Молодіжної асоціації релігієзнавців та журналу «Релігієзнавчі нариси»

prezentaciya mar ffon 10 3 16 5

У четвер, 10 березня 2016 року, о 12:30 на базі НПУ імені М.П. Драгоманова відбулась Презентація Молодіжної асоціації релігієзнавців (МАР) та журналу "Релігієзнавчі нариси".

Детальніше...

Додаткова інформація