Викладачі і студенти ІФОН презентували Проект креативного розвитку м. Полонне

На фото викладачі ІФОН Лариса Осадча та Тетяна Каліта

11 червня 2015 року студенти і викладачі напряму «Культурологія» презентували Проект креативного розвитку м.Полонного та План перспективного розвитку міста на 2015-2020 роки в Полонській районній державній адміністрації Хмельницької області.

polonne-ifon-2015--01Протягом весняного семестру студенти ІV курсу спеціалізації «Менеджмент культурних проектів» напряму «Культурологія» під керівництвом викладачів кафедри розробляли проект, який сприятиме сучасному брендуванню міста. Загальне керівництво групою викладачів та студентів здійснював директор інституту, доктор історичних наук, професор Іван Дробот.

Актуальність проекту полягає в тому, що розробка креативної карти міста дозволяє вивчити особливості побудови міського простору, яке здатне сформувати найпривабливіші умови для населення, підвищити якість їхнього життя та сформувати можливості для реалізації творчого потенціалу.

Під час презентації координатори робочої групи, кандидат філософських наук, доцент кафедри культурології Лариса Осадча та викладач кафедри культурології Тетяна Калита визначили основними напрямками креативного розвитку міста рекреаційно-дозвіллєвий і культурно-освітній та надали план їх реалізації на найближчі роки.

polonne-ifon-2015--03

Голова Полонської районної державної адміністрації Олександр Нагурний та Полонський міський голова Франц Скримський відзначили багату історичну та культурну спадщину тисячолітнього міста, багатогранність побуту, поєднання української, польської та європейської культур, визначні історичні пам'ятки архітектури у поєднанні з прекрасною природою.

Учасники прес-конференції висловили сподівання, що креативний розвиток міста сприятиме покращенню інвестиційного клімату краю, а отже, і відродженню економіки та покращенню життя його мешканців.

Основними завданнями визначено: розробка стратегії розвитку міста з орієнтацією на просування бренду, створення мінімального рівня інфраструктури, проведення публічних заходів, сприяння популяризації міста через засоби масової інформації та мережу Інтернет, розвиток і підтримка історичних пам'яток, широке залучення до цієї роботи громадських організацій.

Використано матеріали та фото з сайту
Хмельницької облаcної державної адміністрації

Також ви можете дізнитися більше про цю подію:

Київські студенти розробили проект креативного розвитку Полонного