КУЛЬТУРОЛОГІЧНИЙ АЛЬМАНАХ. ВИПУСК 8

alm 4В альманасі висвітлено теоретичне осмислення новітніх тенденцій в культурі, які пов’язані з креативними індустріями, медіа і інноваціями в галузі культури. У книзі подано наукові статті за матеріалами ХІ Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми гуманітарних наук у дослідженнях молодих науковців» (30 березня 2018 р.) та VІ Міжнародної наукової конференції «Інноваційні технології в галузі культури» (13 квітня 2018 р.). В авторських розвідках теми розглянуті з нового культурологічного ракурсу, який дає змогу поєднати роль культури і творчості в сучасному суспільстві.

Детальніше...

Культурологічний альманах. Випуск 7

alm 4В альманасі висвітлено теоретичне осмислення новітніх тенденцій в культурі, які пов’язані з креативними індустріями, медіа і інноваціями в галузі культури. У книзі подано наукові статті за матеріалами V Міжнародної наукової конференції «Інноваційні технології в галузі культури» (28 лютого 2018 р.) та ІІІ Міжнародної наукової культурологічної конференції «Управління культурними проектами і креативна індустрія» (2 березня 2018 р.)

В авторських розвідках теми розглянуті з нового культурологічного ракурсу, який дає змогу поєднати роль культури і творчості в сучасному суспільстві.

Детальніше...

Шановні колеги, аспіранти, студенти!

essВийшла в світ нова книга доктора філософських наук, професора, професора кафедри філософської антропології  Хамітова Н.В. «ФИЛОСОФСКО-АНТРОПОЛОГИЧЕСКИЕ ЭССЕ». Приємного знайомства з книгою).

 

Додаткова інформація