ІV Всеукраїнська олімпіада з філософії

olymp

До Всесвітнього дня філософії Факультет філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова і НЦ «МАНУ» 16-18 листопада 2017 р. проведуть для учнів 8–11-х класів ІV Всеукраїнську олімпіаду з філософії з метою популяризації філософської освіти та заохочення молоді до креативного і критичного мислення.

Детальніше...

Вибори студентів

УВАГА!!!

У вівторок, 17-го жовтня, з 10:00 до 16:00 в аудиторії 3-4 відбудуться вибори представників із числа студентів факультету філософської освіти і науки, що мають право брати участь у виборах ректора університету.

При наявності будь-яких питань звертатись до голови студентської виборчої комісії факультету – Ксенії Романченко (https://www.facebook.com/romanchenko.ksenia )

Студентська виборча комісія факультету

Конференція студентів ФФОН

13 жовтня 2017 р. о 14:00 в ауд. 3-4 гуманітарного корпусу відбудеться конференція студентів факультету філософської освіти і науки з приводу обрання виборних представників ФФОН, що мають право брати участь у виборах ректора НПУ імені М.П. Драгоманова.

Звертаємо вашу увагу, що право обиратись та бути обраним в представники від факультету на вибори ректора має кожен студент.

Запрошуються делегати та всі бажаючі! 

Детальніше...

Додаткова інформація