Графік поселення в гуртожиток

Повідомляємо дати поселення в гуртожиток № 7 студентів факультету філософської освіти і науки:

27 серпня – 5,6 курси

28 серпня – 2,3,4 курси

29 серпня – 1 курс

Порядок поселення у гуртожиток:

1. На підставі паспорту та обхідного листа, у голови комісії факультету з поселення до гуртожитку необхідно отримати направлення на поселення. Місце та час видачі направлень буде оприлюднено додатково!

2. Пройти медогляд у студентській поліклініці (м.Київ, вул.Янгеля,18/2). При собі обов’язково мати довідку з відміткою про проходження флюорографії, для першокурсників – зробити копію медичної довідки 086-о.

3. З направленням та відміткою студентської поліклініки з’явитися до відповідного гуртожитку, зареєструватися у завідувача гуртожитком.У гуртожитку укласти договір на проживання, ознайомитися під розпис з «Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках НПУ імені М.П. Драгоманова, правилами пожежної безпеки та оплатити за проживання (вартість проживання за рік: 5200 грн.)

4. Подовжити термін дії перепустки до гуртожитку.

Творчий конкурс

Шановні студенти!!!

До Вашої уваги загальний рейтинг успішності студентів ФФОН денної форми навчання, які навчаються за кошти державного бюджету. Яким, відповідно до протоколу №5 від 06 липня 2018р. ухвалено рішення  про призначення академічних стипендій.

1 курс бакалавр

2 курс бакалавр