Загальноуніверситетська установча Конференція студентів НПУ імені М. П. Драгоманова

11 квітня 2018 року о 14 годині у Блакитній залі університету (вул. Пирогова, 9) відбудеться загальноуніверситетська установча Конференція студентів НПУ імені М. П. Драгоманова.

Порядок денний:

1. Обговорення та затвердження положення про органи студентського самоврядування НПУ імені М.П Драгоманова.

2. Про організацію та проведення прямих таємних виборів голів ОСС на факультетах та у гуртожитках.

3. Про створення студентської виборчої комісії Університету.

4. Різне.

Примітка: при собі мати студентський квиток

Організаційний комітет

Вибори делегатів на конференцію студентів

Шляхом  таємного голосування було обрано 5 делегатів від нашого факультету.

За рішенням ВКФ (виборча комісія факультету) і поданими заявами від двох делегатів з проханням не включати їх до списку делегатів, представлятимуть наш факультет  студенти:
1. Ірклієнко Тетяна
2. Поліщук Юлія
3. Топало Микола
4. Крагель Каріна
5. Трубієнко Андрій

Конференція відбудеться 11 квітня 2018 р.

Конференція студентів ФФОН

До уваги студентів! 4 квітня 2018 р. о 12:30 в аудиторії 3-8 відбудеться  конференція студентів факультету філософської освіти і науки.

Порядок денний:

1. Про організацію та проведення загальноуніверситетської настановчої конференції студентів  НПУ імені М.П. Драгоманова

2. Про обрання делегатів від факультету на загальноуніверситетську настановчу конференцію студентів  НПУ імені М.П. Драгоманова.

3. Створення виборчої комісії на факультеті.

4. Різне

ЗАПРОШУЮТЬСЯ: СТАРОСТИ, ЗАСТУПНИКИ СТАРОСТ, ПРОФОРГИ ТА ВСІ БАЖАЮЧІ СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ

Оргкомітет