V МІЖНАРОДНА ЗАОЧНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ» (28 лютого 2018 р.)

3MNeovAf3Rk

Кафедра культурології факультету філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова запрошує взяти участь у V Міжнародній науковій заочній конференції «Інноваційні технології в галузі культури», яка відбудеться 28 лютого 2018 р.

Реєстрація учасників та прийом тез до 27 лютого 2018 року. Матеріали конференції будуть надруковані у книзі «Культурологічний альманах. Випуск 7». Книзі присвоюється міжнародний книжковий номер ISBN. Обов’язкові примірники надсилаються до Книжкової палати України та провідних бібліотек країни.

Read more: V МІЖНАРОДНА ЗАОЧНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ» (28 лютого...

ІІІ Міжнародна наукова культурологічна конференція «Управління культурними проектами і креативна індустрія» (2 березня 2018 р.)

3MNeovAf3Rk

Кафедра культурології факультету філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова запрошує взяти участь у ІІІ Міжнародній науковій культурологічній конференції «Управління культурними проектами і креативна індустрія», яка відбудеться 2 березня 2018 р. За результатами конференції буде видано збірник конференції «Культурологічний альманах».
 

Read more: ІІІ Міжнародна наукова культурологічна конференція «Управління культурними проектами і креативна...

Additional information